Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TRENDNET 10/100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode

Forsiden Netværk Netværkstilbehør TRENDNET 10/100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
TRENDNET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode (TFC-110S15)

TRENDNET 10/100Base-TX to 100Base-FX Multi-Mode

Varenr.:
TFC-110S15
EAN:
0710931504064
  • Produkt Mediekonvertere
Beskrivelse

Trendnet TFC-110S15. Maksimal dataoverførselshastighed: 200 Mbit/s, Indgående omregner interface: 100Base-TX, Netværksstandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Fiber optisk strømstik: SC, Forbindelsesteknologi: Kabel. Maksimal overførselsafstand: 15000 m, Bølgelængde: 1310 nm, Fiber funktion, struktur: Enkeltilstand. Godkendelse: FCC,CE. Strømforbrug (normal): 1,8 W

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2022 JDM A/S, CVR. 28901194