Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TRENDNET GBIC Multi-mode SX module

Forsiden Netværk Netværkstilbehør TRENDNET GBIC Multi-mode SX module
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
TRENDNET GBIC Multi-mode SX module (TEG-MGBS40)

TRENDNET GBIC Multi-mode SX module

Varenr.:
TEG-MGBS40
EAN:
0710931501940
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 06-10-2022
Beskrivelse

The TEG-MGBS40 Mini-GBIC Single Mode module works with standard Mini-GBIC slots on most switches. This SingleMode LC Type module spans distances up to 40km (24.9 miles) and includes 1 x 1000Mbps-LX ( LC-Type) Mini-GBIC connector.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2022 JDM A/S, CVR. 28901194