Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM IN CPNT

Forsiden Netværk Netværkstilbehør TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM IN CPNT
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)
TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM                   IN CPNT (TI-MGBS40)

TRENDNET HARDENED MINI-GBIC SINGLE-MODE LC MODULE 40KM IN CPNT

Varenr.:
TI-MGBS40
EAN:
0710931161069
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 06-10-2022
Beskrivelse

The 1000Base-EX Industrial SFP Single-Mode LC Module, model TI-MGBS40, is designed to operate within a wide temperature range and is well suited for industrial environments. This SFP module works with standard SFP slots found on industrial switches and fiber converters. The TI-MGBS40 is compatible with duplex LC fiber connector types and supports gigabit single-mode fiber connections at distances of up to 40 kilometers (24.8 miles).

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2022 JDM A/S, CVR. 28901194