Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TRENDNET MINI-GBIC DUAL WAVELENGTH SINGLE-MODE LC MODULE 1310(10KM) IN ACCS

Forsiden Netværk Netværkstilbehør TRENDNET MINI-GBIC DUAL WAVELENGTH SINGLE-MODE LC MODULE 1310(10KM) IN ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
TRENDNET MINI-GBIC DUAL WAVELENGTH SINGLE-MODE LC MODULE 1310(10KM) IN ACCS (TEG-MGBS10D3)

TRENDNET MINI-GBIC DUAL WAVELENGTH SINGLE-MODE LC MODULE 1310(10KM) IN ACCS

Varenr.:
TEG-MGBS10D3
EAN:
0710931610277
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 06-10-2022
Beskrivelse

The hot-pluggable TEG-MGBS10D3 must be paired with the TEG-MGBS10D5 or other compatible module. This SFP Dual Wavelength Single Mode LC Type module spans distances of up to 10 kilometers (6.2 miles). The SFP interface is compatible with standard SFP slots and offers a 1000 Mbps-LX SFP interface.

- Must pair with TEG-MGBS10D5 or other compatible module
- LC Simplex connector-type
- Dual wavelength fiber mode
- Spans distances up to 10 km (6.2 miles)
- Compatible with standard SFP slots

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2022 JDM A/S, CVR. 28901194